Natalia Jarząbek - uczeń

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie fletu prof. Barbary ŚwiątekŻelaznej. Studiowała również pod kierunkiem prof. Wally Hase (Hochschule für Musik Franz Liszt, Weimar) w ramach programu Erasmus +.

Jej umiejętności oraz wyróżniająca się osobowość artystyczna doceniane są na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych, takich jak: The British Flute Society Competition, The Dutch Flute Competition, Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka. Umiejętności doskonali podczas kursów mistrzowskich w kraju i za granicą.

Za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymała liczne stypendia, nagrody i wyróżnienia. W 2015 roku nagrała utwór solowy “Pulse 11/8” na płycie zdobywcy Nagrody Grammy – Włodka Pawlika, a w 2017 roku wydana została jej debiutancka płyta z utworami na flet i fortepian „900 Miles”. Występowała podczas najbardziej prestiżowych festiwali fletowych na całym świecie, (takich jak The British Flute Society Flutastique! Festival 2016, Adams Flute Festival 2017).
Współpracowała z licznymi orkiestrami, występując z nimi zarówno w roli solisty, jak i muzyka orkiestrowego. Koncertowała na Słowacji, Ukrainie, w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Szwecji oraz w wielu polskich salach koncertowych.