Nagroda Województwa Małopolskiego za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury

Nagroda Ars Quaerendi

12. edycja Nagrody Ars Quaerendi

Województwo Małopolskie ogłasza dwunastą edycję Nagrody Ars Quaerendi za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury. Do 24 maja 2019 roku można zgłaszać kandydatów do Nagrody. Wzorem lat ubiegłych, o Nagrodę ubiegać się mogą wybitni przedstawiciele kultury, nauki i sztuki, którzy dowiedli mistrzostwa w danej dziedzinie, a zarazem pod swoimi skrzydłami kształcą znakomitych młodych następców – Uczniów, którzy podążają w ślady Mistrzów.

11 edycja Nagrody Ars Quaerendi

11 edycja Nagrody Ars Quaerendi

Województwo Małopolskie ogłasza jedynastą edycję Nagrody Ars Quaerendi za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury. Od 18 kwietnia do 18 maja br. można zgłaszać kandydatów do Nagrody.Województwo Małopolskie ogłasza dziesiątą edycję Nagrody Ars Quaerendi za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

10 edycja Nagrody Ars Quaerendi

Województwo Małopolskie ogłasza dziesiątą edycję Nagrody Ars Quaerendi za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury. Od 15 maja do 14 czerwca br. można zgłaszać kandydatów do Nagrody.

Twórcy kultury i ich naśladowcy z nagrodą AQ

Już po raz dziesiąty nagroda Województwa Małopolskiego Ars Quaerendi trafiła do wybitnych przedstawicieli świata kultury oraz studentów i uczniów, którzy podążają ich śladem. Przyznane wyróżnienia pozwolą nagrodzonym na wspólną realizację nowych, kreatywnych projektów, z których efektów będą korzystać nie tylko inni twórcy, ale też przede wszystkim – mieszkańcy Małopolski.