Laureci 9. edycji Nagrody Województwa Małopolskiego Ars Quaerendi

Po raz 9. doceniono mistrzów i ich wychowanków

Znamy laureatów 9. edycji Nagrody Województwa Małopolskiego Ars Quaerendi, która jest podziękowaniem dla mistrzów i ich uczniów za wybitne działania na rzecz rozwoju promocji i kultury w Małopolsce. Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystej gali w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Wręczył je Leszek Zegzda z zarządu województwa i prof. Franciszek Ziejka, przewodniczący jury nagrody.

9 edycja Nagrody Ars Quaerendi

9 edycja Nagrody Ars Quaerendi

Województwo Małopolskie ogłasza dziewiątą edycję Nagrody Ars Quaerendi za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury. Od 29 kwietnia do 30 maja br. można zgłaszać kandydatów do Nagrody.
  

Ars Quaerendi dla mistrzów i uczniów

Wiesław Hołdys, prof. Elżbieta Stefańska-Kłyś, Aleksandra Toborowicz, dr Małgorzata Walczak i prof. Adam Wsiołkowski – to Mistrzowie. Monika Gigier, Marta Kamińska, Mariko Kato, dr Marcin Kowalik, Paweł Krzywdziak – to Uczniowie. Po raz ósmy w Krakowie wręczono nagrody Województwa Małopolskiego Ars Quaerendi, przyznawane za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury. Podczas uroczystej gali w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, nagrody wręczał Leszek Zegzda z zarządu województwa.

 
Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56 30-017 Kraków
tel. (12) 63-03-340, fax (12) 63-03-341, sekretariat.kd@umwm.pl

Polityka prywatności